Oportunitati de angajare la birou

Junior Ship Operator & Junior Safety Manager

Histria Shipmanagement este o organizatie de prestigiu in domeniul transportului maritim și sigurantei maritime. Cu o bogata experienta in industrie și un portofoliu insemnat de nave comerciale, ne-am angajat sa oferim servicii maritime de inalta calitate și sa promovam standardele ridicate de siguranta in transportul maritim.

Responsabilități:

Operator Nave Junior:

Junior Safety Manager:

Cerințe:

Ce oferim:

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti dedicati si de a va dezvolta cariera intr-un mediu stimulant.
Training si sustinere in invatarea si dezvoltarea continua in domeniul maritim.
Pachet salarial competitiv si beneficii aditionale.

Cum sa aplicati:

Daca sunteti interesat si indepliniti cerintele de mai sus, va rugam sa trimiteti CV-ul (insotit de fotografie), foaia matricola si o scrisoare de intentie la adresa secretariate@histria.ro pana la data de 01.11.2023. Va multumim pentru interesul dumneavoastra in a face parte din echipa noastra si va vom contacta pentru interviu daca sunteti selectat pentru oportunitatea de angajare.

Histria Shipmanagement este un angajator care promoveaza diversitatea si ofera sanse egale pentru toti candidatii calificati.